rezerwuj

zamieszkaj u nas

dodatkowe usługi

udogodnienia dla mieszkańców

W Akademiku Collegia dbamy o codzienne potrzeby naszych mieszkańców. Do waszej dyspozycji oddajemy: strefę fitness, samoobsługową pralnię i suszarnię oraz bezpłatną rowerownię. Zachęcamy do korzystania.

strefa fitness

dla aktywnych

Zapraszamy wielbicieli ćwiczeń cardio, fanów siłowni i wszystkich, którzy lubią aktywność fizyczną do odwiedzenia naszej strefy fitness. Strefa zlokalizowana na parterze, otwarta codziennie, przez całą dobę. Wstęp bezpłatny, wliczony w cenę pobytu.

Czynna 24/7

2 pralnie

i suszarnia

Za niewielką opłatą każdy mieszkaniec Akademika może skorzystać z nowoczesnej, samoobsługowej pralni i suszarni. Cykl prania i suszenia trwa średnio 90 min.

Czynna 24/7

rowerownie

dla miłośników dwóch kółek

Nie wyobrażasz sobie dnia bez jazdy na ukochanym jednośladzie? To świetnie! Akademik Collegia zapewnia doskonałe warunki do przechowywania rowerów. Bezpłatne dla mieszkańców, monitorowane rowerownie znajdujące się na poziomie -1

Czynna 24/7

parking podziemny

dla posiadaczy pojazdów

Jak przystało na nowoczesny obiekt, nasz akademik posiada parking, a jego pojemność to aż 123 miejsca postojowe. Dwa miejsca są dedykowane osobom niepełnosprawnym i dla ich komfortu, miejsca te znajdują się tu obok wind.

Czynna 24/7

playroom

dla miłośników gier

Nie jest tajemnicą że nie samą nauką student żyje. Dlatego też stworzyliśmy strefy wypoczynku, w których można spotkać się, pogadać, obejrzeć wspólnie film lub mecz, albo nawet samemu zorganizować turniej FIFA korzystając z konsol do gier, które znajdują się w każdym z payroomów.

Czynna 24/7

aktualności

co nowego słychać

uwaga studenci!

Trwa promocja na pokoje rezerwowane na letni semestr 2020r.

Nowy rok akademicki

Rozpoczynamy rezerwacje pokoi na rok akademicki 2020/2021.

Gdański Streetart

Idealne miejsce na weekendową przechadzkę, a to tylko z jedno z wielu takich miejsc…

masz pytanie?

napisz do nas