rezerwuj

zamieszkaj u nas

dodatkowe usługi

udogodnienia dla mieszkańców

W Akademiku Collegia dbamy o codzienne potrzeby naszych mieszkańców. Do waszej dyspozycji oddajemy: strefę fitness, playroomy, studyroomy, musicroom, samoobsługową pralnię i suszarnię oraz bezpłatną rowerownię. Zachęcamy do korzystania.

strefa fitness

dla aktywnych

Zapraszamy wielbicieli ćwiczeń cardio, fanów siłowni i wszystkich, którzy lubią aktywność fizyczną do odwiedzenia naszej strefy fitness. Strefa zlokalizowana na parterze w budynku A, otwarta codziennie. Wstęp bezpłatny, wliczony w cenę pobytu.

Czynna 07:00 – 22:00

musicroom

dla miłośników muzyki

Dla miłośników muzyki a konkretniej – grania, stworzyliśmy przestrzeń gdzie można wypróbować swoich sił bez nadwyrężania cierpliwości innych. Rozwiń swoje umiejętności w grze na perkusji, pianinie elektrycznym, gitarze elektrycznej czy basowej. Strefa zlokalizowana na parterze w budynku A, otwarta codziennie. Wstęp bezpłatny, wliczony w cenę pobytu.                                    …a może powstanie tutaj nasz COLLEGIOWY band? 🙂

 

playroom

dla miłośników gier

Nie jest tajemnicą że nie samą nauką student żyje. Dlatego też stworzyliśmy playroomy, w których można spotkać się, pogadać, pograć w PS5, piłkarzyki, tenisa stołowego czy obejrzeć wspólnie film lub mecz, albo nawet samemu zorganizować turniej FIFA korzystając z konsol do gier, które znajdują się w każdym z playroomów. W całym całym obiekcie znajduje się aż 7 playroomów. Wstęp bezpłatny, wliczony w cenę pobytu.

Czynne 24/7

studyroom

dla uczących się

Jak to bywa na studiach, uczyć się trzeba, dlatego przygotowaliśmy dla Was studyroomy, w których możecie pracować, uczyć się w odosobnieniu bądź w grupach, w zależności od potrzeb. W całym akademiku znajduje się ich aż 6, w każdym bez problemu podłączycie swoje urządzenia multimedialne. Studyroomy posiadają tarasy więc jeśli potrzebujesz przerwy w pracy i przewietrzenia umysłu to nic prostszego:) Wstęp bezpłatny, wliczony w cenę pobytu.

Czynne 24/7

2 pralnie

i suszarnia

Za niewielką opłatą każdy mieszkaniec Akademika może skorzystać z nowoczesnej, samoobsługowej pralni i suszarni. Cykl prania i suszenia trwa średnio 90 min. Cena jednego cyklu prania wynosi 10 zł. Cena jednego cyklu suszenia wynosi 6 zł.

UWAGA płatność tylko kartą!

Czynne 24/7

rowerownie

dla miłośników dwóch kółek

Nie wyobrażasz sobie dnia bez jazdy na ukochanym jednośladzie? To świetnie! Akademik Collegia zapewnia doskonałe warunki do przechowywania rowerów. Bezpłatne dla mieszkańców, monitorowane rowerownie znajdujące się na poziomie -1. Na obiekcie znajduje się ich aż 5

Czynne 24/7

parking podziemny

dla posiadaczy pojazdów

Jak przystało na nowoczesny obiekt, nasz akademik posiada parking, a jego pojemność to aż 123 miejsca postojowe. Dwa miejsca są dedykowane osobom niepełnosprawnym i dla ich komfortu, miejsca te znajdują się tu obok wind.

Miesięczny abonament dla mieszkańców wynosi 100zł. Jednorazowy wjazd związany jest z uiszczeniem opłaty  w automacie płatniczym.

Czynna 24/7

usługa pralnicza

wynajem i pranie pościeli

Dbając o komfort pobytu naszych mieszkańców przygotowaliśmy Usługę Pralniczą – wynajem i pranie pościeli.

Pakiet Basic – 40 zł miesięcznie, zawiera wynajem pościeli: 1 x poszewka, 1 x poszwa, 1 x prześcieradło, 2 x wymiana pościeli

Pakiet Standard – 75 zł miesięcznie,  zawiera wynajem pościeli: 1 x poszewka, 1 x poszwa, 1 x prześcieradło, 4 x wymiana pościeli

aktualności

co nowego słychać

Wypożyczanie i pranie pościeli

Drodzy, przyszli mieszkańcy Akademika Collegia.

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom i dbając o komfort pobytu w naszym akademiku,

przygotowaliśmy dla Was możliwość wypożyczania oraz prania pościeli.

Pakiet Basic – 40 zł miesięcznie

 Pakiet zawiera wynajem pościeli: 1 x poszewka, 1 x poszwa, 1 x prześcieradło, 2 x wymiana pościeli

Pakiet Standard – 75 zł miesięcznie

Pakiet zawiera wynajem pościeli: 1 x poszewka, 1 x poszwa, 1 x prześcieradło, 4 x wymiana pościeli

Gdański Streetart

Idealne miejsce na weekendową przechadzkę, a to tylko z jedno z wielu takich miejsc…

lokalizacja

tutaj jesteśmy

lokalizacja

masz pytanie?

napisz do nas