rezerwuj

poznaj kampus

FAQ

najczęstsze pytania

Co zawiera w sobie opłata za czynsz?

Miesięczny czynsz zawiera w sobie koszty pobytu w pokoju oraz opłaty za wszystkie media takie jak woda, energia elektryczna, ogrzewanie oraz internet. Dodatkowo dbamy o czystość w częściach wspólnych, zapewniamy całodobową ochronę, wywóz śmieci oraz opiekę techniczną.

Za co będę musiał zapłacić?

Dodatkowe opłaty wiążą się jedynie z miejscem na parkingu podziemnym oraz pralnią, ale nie obawiaj się – parking nie jest obowiązkowy, a pranie kosztuje tylko kilka złotych.

Jakie są dodatkowe udogodnienia?

Wolny czas możesz spędzić na naszej nowoczesnej siłowni lub w playroomach wyposażonych w konsole do gier oraz duże telewizory. Jeśli jesteś fanem dwóch kółek, to rower możesz bezpłatnie przechowywać w jednej z trzech rowerowni. Gdybyś potrzebował ciszy i spokoju, to zawsze możesz skorzystać z pokoi wspólnej nauki.

Czy w akademiku jest internet?

Internet to podstawa, dlatego w naszym obiekcie możesz korzystać z nowoczesnej sieci Wi-Fi w całym obiekcie. Dodatkowo, w swoim pokoju możesz połaczyć się poprzez kabel.

Czy muszę wpłacać kaucję, a jeśli tak, to kiedy zostanie zwrócona?

Kaucję należy wpłącić raz, przed wprowadzeniem się do pokoju. Jest ona przechowywana do końca trwania Umowy. Jeśli Twój pobyt przebiegał spokojnie i stan techniczny pokoju nie odbiega od normy, to kaucja wróci do Ciebie w całej kwocie.

Czy w swoim pokoju mogę przyjmować gości?

Chcemy aby każdy czuł się u nas jak u siebie w domu, a przyjmowanie gości jest rzeczą naturalną. Gdyby wizyta miała się przedłużyć, to Twój gość może zostać na noc, po uprzednim zgłoszeniu tego faktu i uiszczeniu opłaty w kwocie 50 zł. Co ważne nie limitujemy ilości wizyt i noclegów.

Czy akademik jest zamykany na noc?

Do naszego akademika wracasz jak do własnego domu. Recepcje czynne są 24 godziny na dobę, więc możesz wyjść i wrócić o dowolnej porze.

lokalizacja

tutaj jesteśmy

lokalizacja

masz pytanie?

napisz do nas