rezerwuj

Akademik Collegia
nr 1 w Gdańsku

największy prywatny akademik

Akademik Collegia jest największym prywatnym akademikiem w Gdańsku, oferującym największą ilość pokoi dla 537 osób. Obiekt składa się z dwóch budynków (budynek a i b) pomiędzy którymi znajduje się strefa foodcourt, gdzie można skorzystać z oferty gastronomicznej.

największe mieszkania

Akademik Collegia oferuje największe pokoje (jednoosobowe 17, 21m², dwuosobowe: 27, 29, 36, 46m²) – jako jedyni w Gdańsku oferujemy naszym studentom macro a nie micro apartamenty i co więcej w najkorzystniejszych cenach.

największe łóżka

Akademik Collegia ma największe łóżka w pokojach jednoosobowych ich szerokość to nie 90cm x 200 cm  a aż 140cm x 200 cm

największa ilość części wspólnych

Akademik Collegia oferuje największą ilość przestrzeni wspólnych, które znajdują się na każdym piętrze: 7 playroomów, 6 studyroomów oraz świetnie wyposażona i przestronna siłownia i uwaga… nowość jak i niespodzianka dla naszych mieszkańców – musicroom gdzie każdy może rozwijać swoje pasje muzyczne. Co więcej, mieszkańcy akademika korzystają z wszystkiego bezpłatnie.

strefa fitness

Strefa fitness z doskonale wyposażoną siłownią – dla wielbicieli ćwiczeń cardio, fanów siłowni i wszystkich, którzy lubią aktywność fizyczną. Dla mieszkańców akademika wstęp bezpłatny.

musicroom

Musicroom – chcesz spróbować swoich sił w grze na perkusji, pianinie cyfrowym, zrobić próbę zespołu lub sprawdzić się wokalnie? Dla mieszkańców Collegii bezpłatnie,  pozostałe osoby 25zł/h.

dogodna lokalizacja

Dogodna lokalizacja – zaledwie 800m od Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, 700m od Politechniki Gdańskiej, obiekt dobrze skomunikowany a co więcej graniczy z parkiem. Szybki dojazd do centrum, morza czy na lotnisko.

domowa atmosfera

Akademik Collegia jest twoim drugim domem, tworzymy rodzinny klimat przy każdej okazji

rezerwacje online

Akademik Collegia jako jedyny ma prosty system rezerwacji, klikasz na stronie REZERWUJ i już, EASY AS THAT, bez zbędnych dokumentów, serii telefonów i straconego czasu

bez dodatkowych opłat

U nas wszystkie media i udogodnienia zawarte w czynszu łącznie z wifi, ochroną 24/7, strefą fitness, musicroomem, playroomami i studyroomami.

lokalizacja

tutaj jesteśmy

lokalizacja