rezerwuj

Apartamenty Collegia
na Wakacje

Apartamenty Collegia
na Wakacje

Pokoje i Apartamenty na wakacje w Gdańsku | Obiekt Hotelowy Collegia

Obiekt hotelowy

POKOJE I APARTAMENTY

Do Twojej dyspozycji oddajemy 470 pokoi i 4 apartamenty, które zaskoczą Cię nowoczesnym wystrojem i przytulną atmosferą. Pokoje wyposażone są w ręczniki, kosmetyki kąpielowe, pościel i aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem.

Pokoje i Apartamenty

obiekt hotelowy na wakacje

2 osoby

21 m²

Pokój

dwuosobowy economy PLUS

Funkcjonalnie wyposażony pokój o powierzchni ok 21 m2, z wygodnym łóżkiem o szerokości 140 cm, przestronną szafą, biurkiem oraz wiszącymi półkami. Bezpłatne i szybkie łącze internetowe. W części kuchennej znajdują się mikrofalówka, płyta indukcyjna, lodówka a także naczynia i sztućce. Do swojej dyspozycji będziesz mieć także osobistą łazienkę. Pokój w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania od razu!

 

2 osoby

36 m²

Pokój

dwuosobowy superior

Przestronne mieszkanie – ok 36 m2 – wyposażone w duże wygodne łóżko 200cm lub dwa pojedyncze 100cm (z możliwością rozłączenia), biurko z dwoma krzesłami, przestronną szafę, wiszące szafki i półki, aneks kuchenny z lodówką i płytą grzewczą do gotowania, a także łazienkę z wygodnym prysznicem. Bezpłatne i szybkie łącze internetowe. Jedyne, o czym warto pamiętać – to własna bielizna pościelowa i ręczniki.

 

2 osoby

27 m²

Pokój

dwuosobowy

Funkcjonalnie wyposażony pokój o powierzchni ok 27 m2
, z wygodnym łóżkiem o szerokości 140 cm, przestronną szafą, biurkiem oraz wiszącymi półkami. Bezpłatne i szybkie łącze internetowe. W części kuchennej znajdują się mikrofalówka, płyta indukcyjna, lodówka a także naczynia i sztućce. Do swojej dyspozycji będziesz mieć także osobistą łazienkę. Pokój w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania od razu!/p>

2 osoby

29 m²

Pokój

dwuosobowy Studio

Idealne rozwiązanie dla par. Znajdziecie tu wszystko, czego potrzebujecie – wygodne łóżko o szerokości 200 cm, przestronne szafy, biurka oraz wiszące półki. Bezpłatne i szybkie łącze internetowe. W części kuchennej znajdują się mikrofalówka, płyta indukcyjna, lodówka a także naczynia i sztućce. Do swojej dyspozycji będziecie mieć też osobistą łazienkę z kabiną prysznicową. To wszystko mieści się na 29 m2. Pokój w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania od razu!

 

1 osoba

21 m²

Pokój

jednoosobowy economy PLUS

Na 17m2 znajduje się wygodne łóżko o szerokości 140 cm, przestronna szafa, biurko oraz wiszące półki. Bezpłatne i szybkie łącze internetowe. W części kuchennej znajdują się mikrofalówka, płyta indukcyjna, lodówka a także naczynia i sztućce. Do swojej dyspozycji będziesz mieć także osobistą łazienkę. Pokój w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania od razu!

2 osoby

46 m²

Apartament

Funkcjonalnie wyposażony pokój o powierzchni 462, z dwoma łóżkami z możliwością złączenia w łóżko małżeńskie oraz dodatkową rozkładaną sofą. W pokoju znajdują się duże szafy, biurka z krzesłami, półki wiszące, stół jadalny oraz kawowy. Funkcjonalnie wyposażona łazienka i kuchnia. Do zamieszkania zachęca bogaty wybór kanałów TV, bezpłatne i szybkie łącze internetowe.

masz pytanie?

napisz do nas